Tanáraink


 

Vezetéknév Keresztnév   Szakképzettségek

Abonyi Csaba Ákos számítástechnika szakos tanár, biológia szakos tanár, környezetvédelem szakos tanár, okleveles biológiatanár, technika szakos tanár,
Balázsné Hábli Ágnes általános iskolai tanító technika speciális kollégiummal, alsós intézményvezető-helyettes
Dormány-Buncsák Réka általános iskolai tanító német idegen nyelvi műveltségi területen,
Fazakas Éva magyar nyelv és irodalom szakos tanár, történelem szakos tanár, közgazdász gazdálkodási szakon,
Fekete Ibolya okleveles angoltanár, okleveles pedagógiatanár, általános iskolai angol nyelvoktató tanító,
Fichóné Galacz Erzsébet általános iskolai tanító rajz szakkollégiumi képzéssel,
Frigy Éva általános iskolai tanító ének speciális kollégiummal,
Fülöp Anna általános iskolai tanító orosz nyelv szakkollégiumi képzéssel,
Hendéné Újvári Andrea általános iskolai tanító technika speciális kollégiummal,
Juhász Márta okleveles angoltanár, földrajz szakos tanár, testnevelés szakos tanár, környezetvédelmi szakigazgatásszervező,
Kálcza-Czető Nikoletta általános iskolai tanító angol idegen nyelvi műveltségi területen,
Kardosné Molnár Krisztina általános iskolai tanító magyar nyelv és irodalom műveltségi területen,
Karszáné Vágó Ágnes általános iskolai tanító testnevelés speciális kollégiummal,
Katonáné Ábrahám Alice fizika szakos tanár, technika szakos tanár,
Kiss Attila földrajz szakos tanár, testnevelő tanár,
Kollárné Csibrák Szilvia általános iskolai tanító közművelődés szakkollégiumi képzéssel,
Kotán Sándor testnevelő tanár, földrajz szakos tanár, intézményvezető
Kovács Bernadett általános iskolai tanító
Kovács Erzsébet biológia szakos tanár, földrajz szakos tanár,
Kovács Pálné német szakos nyelvtanár, általános iskolai tanító orosz speciális kollégiummal, számítástechnikai szoftverüzemeltető, általános iskolai tanító német idegen nyelvi műveltségi területen, felsős intézményvezető-helyettes
Kozmáné Dori Edit matematika szakos tanár, általános iskolai tanító, segédkönyvtáros,
Latyákné Rádi Erika általános iskolai tanító rajz szakkollégiumi képzéssel,
Nagy László általános iskolai tanító rajz szakkollégiumi képzéssel,
Nagyné Horváth Anita általános iskolai tanító ének-zene szakkollégiumi képzéssel,
Patakiné Radóczy Éva magyar nyelv és irodalom szakos tanár, történelem szakos tanár,
Pergelné Dori Ágnes általános iskolai tanító testnevelés speciális kollégiummal,
Pintérné Tóth Ildikó Mária matematika szakos tanár, rajz szakos tanár,
Szente Vargáné Mohácsi Edit okleveles általános iskolai matematikatanár, kémia szakos tanár,
Szlamka Klára általános iskolai tanító könyvtár speciális kollégiummal,
Tóth Erika matematika szakos tanár, fizika szakos tanár, számítástechnikai szoftverüzemeltető,
Újj István oligofrénpedagógia szakos tanár, gyógypedagógus, pszichopedagógia szakos tanár,
Újj Istvánné általános iskolai tanító népművelés szakkollégiumi képzéssel, általános iskolai tanító testnevelés szakkollégiumi képzéssel,
Váradyné Kozma Márta általános iskolai tanító könyvtár speciális kollégiummal,
Várdai Zoltán testnevelés szakos tanár, matematika szakos tanár, sportedző,
Várdainé Berényi Mária biológia szakos tanár, testnevelés szakos tanár,
Vargáné Kovács Éva magyar nyelv és irodalom szakos tanár, általános iskolai tanító népművelés szakkollégiumi képzéssel, általános iskolai tanító technika speciális kollégiummal,
Jóri Erzsébet iskolatitkár